Adalet Bakanlığı Eğitim Kurulu 1. Toplantısı Adalet Bakanlığı Personel Eğitim Merkezleri ve Eğitim Kurulunun Kuruluş ve Görevleri ile Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğin 23 ve devamı maddeleri ile Adalet Bakanlığı Hizmet İçi Eğitim Yönetmeliğinin 9 ve 10'uncu maddeleri uyarınca 27 Nisan 2017 tarihinde Ankara Gölbaşı Hakimevi’nde yapılmıştır.

Adalet Bakanı Sayın Bekir BOZDAĞ başkanlığında; Üyeler Adalet Bakanlığı Müsteşarı Sayın Kenan İPEK, Yargıtay Üyesi Sayın Osman ATALAY, Danıştay Üyesi Sayın Vahit KINALITAŞ,Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Vedat Ali TEKTAŞ, Personel Genel Müdürü Sayın Muharrem ÜRGÜP, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Sayın Enis Yavuz YILDIRIM, Eğitim Dairesi Başkanı Sayın İbrahim ŞAHİN, Türkiye Adalet Akademisi Başkan Yardımcısı Sayın Mikail ÖZDEMİR, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sayın Halil EKŞİ ve Avukat Sayın Mustafa Kemal HAKİMOĞLU’nun katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda,Başkanlığımız ile Personel Eğitim Merkezleri, 2016 yılında gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri ve 2017 Yıllık Eğitim PlânTaslağına ilişkin sunum yapılmıştır.

Toplantı neticesinde, Başkanlık tarafından uygulanmış olan 2016 Yıllık Eğitim Plânı ile 2017 Yıllık Eğitim Plân Taslağının onaylanmasına oybirliği ile karar verilmiştir.

 

Eğitim Dairesi Başkanlığı Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 25.11.2013 - Webmaster : Nuran AKYAY.
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.